Oldal kiválasztása

SDBN1 TOKEN WHITELIST

.

Smart Digital Business Network’ün iş modeli, tam otomatik bir satış sistemi ile SunMoney Community Power Plant programının birleşiminden oluşmaktadır. Programın özü, programın tanıtımının ve genişletilmesinin program üyeleri tarafından değil, yapay zeka destekli bir çevrimiçi satış sistemi tarafından yapılmasıdır. Beş yüz Euro artı KDV değerinde bir paket satın alarak programın bir parçası olabilirsiniz; bu paket 125 watt’lık bir güneş enerjisi hissesi, topluluk hakları (topluluğun büyümesinden elde edilen gelirden bir pay) ve reklam katkıları (çevrimiçi içerik üretimi, satış hunisi, reklam maliyetleri) içerir.

SDBN1 tokenı bu iş modeline dayanmaktadır. Fon, nominal değeri 500.000 $ olan 1.000 Smart Digital Business Network paketi içermektedir. Bu fon, nominal değeri bir ABD doları sent olan 50.000.000 jetona bölünmüştür. Fonun ilk güneş enerjisi payı 125.000 watt olup, fon tarafından elde edilen tüm gelirin ek güneş enerjisi hisseleri satın almak için kullanılması nedeniyle istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Fonun geliri güneş enerjisi payından (elektrik üretimi ve satışından elde edilen miktar) ve programın genişletilmesinden elde edilmektedir.

Fon, kuruluşundan itibaren yirmi dört aylık bir süre boyunca tüm gelirini güneş enerjisi hisseleri satın almak için yeniden değerlendirmekte ve böylece pasif gelirini artırmaktadır.

Yirmi dört ayın sonunda, fon yeniden yatırım yapmayı durduracak ve o andan itibaren gelir, güneş panellerinin sahiplerine aylık olarak dağıtılacaktır.

Ön hesaplamalara göre, program öngörülen büyümeye ayak uydurabilirse (ilk yıl 125.000 üye, ikinci yılın sonunda 500.000 üye, beşinci yılın sonunda 6.000.000 üye) aylık ödeme, token’ın nominal değerinin on katından fazla olabilir.