Oldal kiválasztása

SDBN1 TOKEN WHITELIST

.

Obchodný model Smart Digital Business Network je kombináciou plne automatizovaného predajného systému a programu komunitných elektrární SunMoney. Podstatou programu je, že propagáciu a rozširovanie programu nevykonávajú členovia programu, ale online predajný systém s podporou umelej inteligencie. Súčasťou programu sa môžete stať zakúpením balíka v hodnote päťsto eur plus DPH, ktorý zahŕňa 125-wattový solárny podiel, komunitné práva (podiel na príjmoch z rastu komunity) a príspevky na reklamu (výroba online obsahu, predajný lievik, náklady na reklamu).

Token SDBN1 je založený na tomto obchodnom modeli. Fond obsahuje 1 000 balíkov Smart Digital Business Network s nominálnou hodnotou 500 000 USD. Tento fond bol rozdelený na 50 000 000 tokenov s nominálnou hodnotou jeden dolárový cent. Počiatočný solárny podiel fondu je 125 000 wattov, ktorý neustále rastie vďaka tomu, že všetky príjmy fondu sa používajú na nákup ďalších solárnych podielov.

Príjmy fondu pochádzajú zo solárneho podielu (suma získaná z výroby a predaja elektrickej energie) a z rozširovania programu.

Fond reinvestuje všetky svoje príjmy počas dvadsiatich štyroch mesiacov od svojho vzniku na nákup solárnych akcií, čím zvyšuje svoj pasívny príjem.

Po uplynutí dvadsiatich štyroch mesiacov fond prestane reinvestovať a odvtedy sa výnosy budú mesačne rozdeľovať vlastníkom solárnych panelov.

Na základe predbežných výpočtov by mesačná výplata mohla byť viac ako desaťnásobkom nominálnej hodnoty tokenu, ak systém dokáže držať krok s predpokladaným rastom (125 000 členov v prvom roku, 500 000 členov na konci druhého roku, 6 000 000 členov na konci piateho roku).